Çevre Politikamız

Daha renkli bir dünya için, daha yeşil adımlar atıyoruz.

COOKLAB; doğrudan ve dolaylı olarak etkileşim içinde olduğu kişi, kurum ve kuruluşların çevre bilincini arttırarak sürdürülebilir olmayı, yerel ve bölgesel komşularına karşı çevresel sorumluluklarını yerine getirerek biyoçeşitliliğin korunmasını, çevreci proses ve ürünler ile iklim değişikliğini sürekli azaltacak iyileştirmeler yapmayı görev kabul eder.

Üretimde tasarımdan başlayarak sürecin her aşamasında, ürünlerimizin kullanımından kaynaklanabilecek çevresel etkilerin değerlendirilmesi ve en aza indirilmesi için gerekli önlemler en ince ayrıntısına kadar alınmaktadır.

Çevre duyarlılığı konusunda tüm personelimize gerekli eğitimler verilmektedir. Çevre kirliliğine yol açabilecek olan unsurlar tespit edilip, kontrol altına alınmakta ve sürekli iyileştirme sağlanarak bu unsurlar önlenmektedir. Geri dönüşümün çevre için öneminin bilincinde olarak atıklar geri kazanım için değerlendirilmektedir.

HEP YEŞİL ADIMLAR!

Müşterilerimizin çevrenin korunmasına yönelik hassasiyetlerinin farkındayız. Bu amaçla fark yaratan ürün ve çözümler sunarken yüksek kalite ve dayanıklılık konusunda kesinlike taviz vermemekteyiz. Sürekli adımlar atıyoruz, çevreyi daha iyi korumak için ise daha da büyük bir adım. Bu adımlar, hepimizin paylaştığı dünya için önemli bir fark yaratabilir: Biz buna Yeşil Adımlar diyoruz.

TOP Call Now ButtonBizi Arayın