Gizlilik Politikamız

Bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece COOKLAB'a aittir. Bilgiler, COOKLAB’in yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

COOKLAB, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. COOKLAB, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgilerle da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, COOKLAB ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi sorumlu olmazlar.

COOKLAB, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

COOKLAB internet sitesi içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla COOKLAB tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bu site, tüm ziyaretçilerinin gizliliklerini korumakla sorumludur. Ancak bu sorumluluğu, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermekte olup, internet ortamının hiçbir zaman tam güvenliğinin sağlanamadığı hususunun da burada belirtilmesi gerekir.

Site, gizlilik haklarınıza saygı duyar ve kullanıcılarının sağladığı her türlü bilgi site tarafından saklı tutulur. Sadece yetkili bir site görevlisi site ile paylaştığınız bilgilere erişebilir. Sitedeki bilgiler sadece kullanıcının gönderdiği bilgilerden oluşur ve kullanıcının onayı olmadan herhangi bir bilgi toplanmaz. Veri toplanmasının nedeni, kullanıcıları sitedeki son yeniliklerden ve bilgilerden haberdar etmektir. Site, güvenli bir site olmakla birlikte, internet ortamının hiçbir zaman tam güvenliğinin sağlanamaması nedeniyle, üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışları sonucunda herhangi bir kişiye/kişilere verebileceği hasarlardan sorumlu tutulamaz.

Siteye erişmek, siteyi görüntülemek veya kullanmak vasıtası ile işbu gizlilik sözleşmesini okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi bildirmiş olmaktasınız. Eğer sözleşme şart ve koşullarını onaylamıyorsanız, lütfen siteye erişmeyiniz, siteyi görüntülemeyiniz veya siteyi kullanmayınız. Siteye eriştiğiniz ve girdiğiniz anda, işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı BTN Enerji, İnşaat, Madencilik, Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş (bundan böyle kısaca “COOKLAB” olarak anılacaktır), şirket kurucuları, ortakları, müdürleri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve COOKLAB’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

TOP Call Now ButtonBizi Arayın